Müşteri Yorumları

Sokullu mahallesi nakış sokak no:47 içözler apartmanı yöneticisiyim 2019 kasım ayında binamıza mantolama yaptırdık çalışanların ellerine sağlık yüksel inşaat’a profesyonel çalışmalarından dolayı teşekkür ederim

Çankaya bölgesinde teklif aldığımız 17 firmadan en kaliteli ürün ve işçiliği yapıp eksiksiz yalıtım işi yapan yüksel yalıtıma başarılarının devamını dileyerek teşekkür ediyoruz.

Aşağı Öveçler Mahallesi 1308. Cadde Erdoğan Apartmanı sakini olarak yapılan mantolama ve dış cepe yapılar işler için emegi geçen herkese çok teşekkür ederim.kalite yüksel inşaat

Aşağı Öveçler Mahallesi 1308. Cadde Erdoğan Apartmanı Yöneticisi olarak binamızı yenilemek adına Yüksel İnşaata başvurdum. 1 buçuk aylık sözleşme yapmamıza rağmen sözleşemeden önce bitirerek bizi memnun ettiler. Çalışan ekipten çok memnun kaldık ve çok sessiz çalıştılar . Tüm apartman yöneticilerine öneririm. Erdoğan Apartmanı Yöneticisi olarak Yüksel İnşaata Teşekkür Ediyorum.

Ankara güdül ilçesi sorgun mahallesinde 2018 yılında 2 katlı ev inşa ettirdim tavsiye üzerine yüksel inşaat ekipleri köyümüze geldiler, yaklaşık 10 gün süre zarfında evimizin 400 m2 filli capatech marka ısı yalıtım mantolamasını yapmışlardır. Köyde örnek gösterilecek bir çalışma ortaya çıkarttılar hepsinin eline koluna sağlık teşekkür ederim.

Dikmen öveçler mahallesi ahmet haşim caddesi 52 nolu apartman yöneticisiyim 2018 yılında binamıza filli capatech marka ısı yalıtım sistemi ile mantolama yaptırdım bütün mahalle çalışma ortamını yapılan işçiliği meraklı gözlerle izledi ve yüksel inşaat aynı mahalle' den bir çok iş aldı biz apartman olarak çok memnun kaldık herkese tavsiye ederiz.

Her apartman yönetimi olarak bizde binamızın yalıtım ve tadilatı için 6 inşaat firmasından teklif aldık. Teklifleri verdikleri referans, iş bitirme süresi, kullanacakları malzemeleri, çalıştıracaklari insanların iş güvenliği ve sigortalılık durumları, iş bedeli vb gözönünde bulundurarak değerlendirdik. Nihai kararı halen çalıştıkları inşaat sahalarını ziyaret sonrasında verdik ve Yüksel inşaat firması ile çalışmaya başladık. Mantolama ve tadilat öngörülen süre içinde yüzde yüze yakın memnuniyet ile tamamlandı. Bu memnuniyeti sağlayan Yüksel inşaat ve çalışanlarına teşekkür ederiz.

Herkese Merhabalar Yüksel mantolama olarak İşçilikleri mükemmel, ekip olarak güvenilir kaliteli malzeme kullanıyorlar sonuçta anlamadığımız işler kandırılma olasılığı yüksek işlerden birtanesi fakat Şükrü bey ve Adem bey'e gönül rahatlığıyla mantolama yaptırdık. Dürüst insanlar bu devirde işini teslim edebileceğin profesyonel kişiler tüm ekibe çok teşekkür ediyorum hem kendi işimizde hemde tavsiyemiz üzerine aldıkları işlerde bizi mahçup etmediler. ALLAH İşlerini rast getirsin.

Dikmen de bizim apt.ı mantolama yaptırdık YÜKSEL İNŞAATa çok memnun kaldık Allah onlardan razı olsun ( adem ve şükrüden) herkese şiddetle tavsiye ederim. Gözü kapalı güvenebilirsiniz. Güleryüzlü olmaları da ayrıcalıkları. Bu arada işçilikleti de çok kaliteli.

2015 Yılında binamızı mantolama yaptırmak için araştırma yaptık. sitede başka binalar da mantolamaya başlamıştı. Istedikleri fiyatlar çok yüksekti. Çeşitli firmalardan teklif aldık. Ve bu firmayı seçtik. Hem fiyat bakımından, hem de iş ahlakı bakımından çok memnun kaldık. Söylediklerinden kısa sürede, temiz işçilikle işi bitirdiler. Çalışanlarının gözü tokluğunu da belirtmeden geçemeyeceğiz. Kullandıkları malzemeler de son derece kaliteliydi. Çok teşekkürler her şey için. Bu arada bizden önce başlanan diğer binanın firması işini yarım bırakıp gidince, bizimle irtibata geçip bizim firmanın bitirmesini sağladılar. Herkese tavsiye ediyorum.

Değerli bilgilerinizle bize yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz . Mesleğinizdeki başarılarınızın devamını dileriz. Tekrar çok teşekkür ederim.

50 Yıllık binamızın, yenileme çalışmalarının tümünü üstlenen özenli ve özverili bir ekip.Sizin işinize, sizden daha fazla sahip çıkan, itina gösteren,itimat edilecek Güzel insanlar.Teşekkürler.